אודות נט בוק
אודות נט בוק

נט בוק הוא בשורה של ממש לסופרים, מו"לים וחובבי ספרות באשר הם.

בעידן שבו מעמדם של הסופרים נשחק עד דק והיצע הכותרים על מדפי הספרים הולך ומצטמצם, נט בוק מציג תפיסה חדשה בדמות קניון ספרים דיגיטלי המציע קנייה ומכירה ישירה של ספרים באתר הנותן במה שווה לכולם:

במה לקונים המעוניינים לרכוש ספרים במהדורות שונות (מודפסת/דיגיטלית/גרסת שמע ועוד).

במה למו"לים ולסופרים, המעוניינים להעלות ספרים למכירה וליהנות מתכנית תמלוגים הוגנת וראויה.

אנו דוגלים בכמה עקרונות מובילים, המבדלים אותנו מנותני שירות אחרים בתחום: 

  1. עצמאות  הסופרים נרשמים לאתר ומקבלים הרשאה לניהול הספר שלהם בו
  2. שקיפות  בכל שלב הסופרים יכולים לראות כמה ספרים מכרו, וכמה תמלוגים נצברו לזכותם
  3. הוגנות – שיטת התמלוגים שלנו הוגנת ומיטיבה עם הסופרים והמו"לים
  4. גמישות  נט בוק מאפשר הדפסת ספרים על פי דרישה, אפילו בעותק בודד 

 איך נולד הרעיון?

מאחורי נט בוק עומדת צמרת הוצאה לאור בע"מ המתמחה בספרי ילדים, מילונים ואנציקלופדיות. בין הסדרות המובילות שהוצאנו עד היום ניתן למנות את סדרת פינגווין המיתולוגית, אנציקלופדיית אוקספורד, טיים לייף לנוער ועוד.

במהלך שנים של עבודה עם שוק הספרים הישראלי, על לקוחותיו, יוצריו ומשווקיו, זיהינו צורך הולך וגובר לשינוי תפיסה כולל בתחום זה. אין זה סוד כי מעמדו של הסופר הישראלי הולך ונשחק, ועמו היצע הכותרים והיצירות.

כאן נט בוק נכנס לתמונה, עם תכנית חלופית ואמונה שלמה שאפשר גם אחרת.

מצד אחד, אנחנו שואפים להחזיר את הגלגל לאחור – להחזיר את הכבוד ליוצרים ישראלים,ותיקים וחדשים, ולהעמיד לרשותם במה ראויה להצגת יצירותיהם הספרותיות. נט בוק הוא במה לכולם. בשונה מחנויות המאפשרות להציב מספר מוגבל של סופרים והוצאות לאור על המדפים – באתר נט בוק אפשר למצוא את כווווולם.  
לא מצאתם את הספר שחיפשתם? ספרו לנו.

מצד שני, אנחנו שואפים לקדמה ולחדשנות. באתר שלנו ניתן לרכוש ולצרוך לא רק ספרים במהדורה מודפסת לצד ספרים דיגיטליים (EPub) המתאימים לצריכה במכשירי טבלט, טלפונים חכמים ועוד, ספרים בגרסאות PDF המתאימות להדפסה במדפסת ביתית, גרסאות שמע בליווי קריינות, ובקרוב גם Book TV – שעליו עוד נפרט בעתיד.

 

אנו מזמינים אתכם לחוויית רכישה בקניון הספרים הווירטואלי – לרכוש ספרים במחירים טובים, להעלות ספרים בתנאים משתלמים ולקחת חלק אמיתי בשינוי הרגלי צריכת הספרים בישראל.

 סופרים ומו"לים - האתר הזה הוא שלכם ובשבילכם: כנסו, מכרו והפיצו את הבשורה!